Joga Kaune, pradedantiesiems ir pažengusiems

Apie meditaciją

Reguliari meditacija pastebimai padaro protą aiškesnį, motyvus – tyresnius. Pasąmonėje gerėja intuincija, atsiranda aiškumas gyvenime, tampam ramesni, kurios dėka viską suprantame paprasčiau.

Meditacijos neįmanoma aprašyti, kaip aklam žmogui neįmanoma apsakyti spalvų. Meditacijos būsenoje atpalaiduojame protą, todėl pradingsta ir jo kuriamos iliuzijos: laikas, aplinkybės, nuomonė. Čia nėra praeities ar ateities, yra tik sąmonė, žinojimas AŠ ESU bagaliniame DABAR.

Protas pastoviai bendrauja pats su savimi – kartoja praeities įvykius, perdirba į geresnes istorijas, planuoja ateitį, diskutuoja apie šį ir aną, už ir prieš. Metodiškai lėtindiami jo begalines klajones ir vidinį žvilgsnį nukreipdami į save, pradedame suvokti savo sielos mechanizmus. Mūsų gyvenimas tampa efektyvesnis, pozityvesnis ir ramesnis. Meditacija padeda pasiekti harmonija kūne ir prote, stiprina gebėjimą pozityviai mąstyti.

Meditacija ir pozityvus mastymas tai mūsų siekiamybė. Išmokę suvaldyti protą, rūpesčiai ir pasaulio problemos pranyksta. Tik atsukus savo vidinį žvilgsnį į save paneriame ir begalinį DABAR, kur nėra nei laiko, nei vertybių ar nuomonės. Meditacijos neįmanoma aprašyti, kaip aklam žmogui neįmanoma apsakyti spalvų. Meditacijos būsenoj atpalaiduojame protą, todėl pradingsta ir jo kuriamos iliuzijos: laikas, aplinkybės, nuomonė. Čia nėra praeities ar ateities, yra tik sąmonė, žinojimas AŠ ESU bagaliniame DABAR.